(0312) 447 04 47 | (0538) 608 78 78

Erken Rezervasyon Başladı!

Left

Erken rezervasyon 2015 döneminde %50‘ye varan indirimler ve peşin fiyatına 9 taksit seçenekleri ile bütün tatil bölgelerinde, yüzlerce otel yelpazesinden birini seçebilirsiniz!

Uçak Bileti + Transfer 59 TL

Antalya bölgesinde bulunan erken rezervasyon dahilindeki otellerde yapılan minimum 5 gecelik konaklamalarınızda geçerlidir. Kampanyaya dahil olan oteller ve tüm erken rezervasyon otelleri için tıklayınız. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Rezervasyonlarınızı Sigortalıyoruz

Erken rezervasyon sigortası sayesinde "ya gidemezsem" diye düşünmenize gerek olmadan, rezervasyonunuzu 72 saate kadar iptal edebilir ve ödediğiniz tutarın %100'ünü geri alabilirsiniz.

Erken Rezervasyon Nedir?

Misafirlerimizin yazın yapacağı tatil rezervasyonlarını indirimli ve kolay ödeme koşullarıyla yaptırdığı dönem "erken rezervasyon" olarak adlandırılmaktadır. Tüm dünya ülkelerinde yıllardır ekonomik tatil yapma şansı olarak değerlendirilen bu indirimli tatil kampanyaları, 2006’dan bu yana Türkiye’de her sene daha da yaygınlaşarak devam etmektedir.

Erken Rezervasyon İndirimleri

Türkiye'deki tesislerin birçoğunda dinamik fiyatlandırma uygulamaktadır, yani otellerin doluluk oranları arttıkça fiyatları da artabilmektedir. Erken rezervasyonlar, tesislerin sabit dönemsel fiyatlar üzerinden uygulanan "erken rezervasyon indirimleri" sayesinde, misafirlerimizin tesisin normal fiyatlarından daha uyguna konaklamasını sağlar. Erken rezervasyon indirim oranları tesisler arası tamamen değişkenlik gösterebilir. Toplamda 6 dönem olan erken rezervasyon sürecinde, her dönemin bitiminde tesislerin indirim oranları belli oranlarda düşüşe uğrar, yani her erken rezervasyon döneminden sonra misafirin yaptıracağı rezervasyon bir önceki döneme göre hem daha pahalı olacak, hem de oluşabilecek tesis doluluklarından dolayı misafir istediği tesise istediği zaman gidememe ihtimaliyle karşı karşıya kalacaktır .
Erken rezervasyon, yaz tatiliniz için düşündüğünüz ve gitmek istediğiniz birçok tesisin bu kampanya içinde olduğunu düşünürsek, bilinçli her misafirin yaz tatili rezervasyonu için katılması gereken bir kampanya dönemidir. Sonuç olarak; planlı bir tatilciyseniz, erken rezervasyon döneminde rezervasyon yaptırmanız sizin için çok karlı olacak, "yüksek sezon"da maddi ve manevi hiçbir kaybınız olmadan, size rezervasyonunuzu erkenden yapmanın rahatlığıyla sadece tatilinizi beklemek kalacaktır.

Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşınız.