(0312) 447 04 47 | (0538) 608 78 78

LeftKişilerin ve kurumların seyahat ihtiyaçlarına profesyonel ve kaliteli çözümler sunmak amacıyla kurulan Pia Turizm, Türkiye'nin en çok tercih edilen turizm şirketi olma yolunda hizla ilerliyor.

Pia Turizm, var olan hizmet portfoyünün yanında, daha özelgereksinimi olan grup ve kurumlara da hitap eden seçkin hizmetlerini siz değerli müşterilerine Pia + çatısı altında sunuyor.

Özel Uçak ve Jet Kiralama

Jet Kiralama Pia+ ; özel şirketleri, kamu kuruluşlarının, vakıf/dernek ve tüzel kişilerin uçak kiralama ihtiyaçlarında "maksimum konfor, minimum fiyat" mottosuyla, özel uçak ve jet kiralama seçeneklerini süratle müşterilerine sunarak, onların gereksinimlerini karşılamaktadır.

 • İş seyahatleri için planlanan uçuşlar
 • Diplomatik uçuşlar
 • Üst düzey şirket yöneticilerin seyahatleri için planlanan uçuşlar
 • Özel şirket organizasyonlarında personelin transferleri için planlanan uçuşlar
 • Konser ve gösteri turları için planlanan uçuşlar
 • Spor organizasyonları için planlanan uçuşlar
 • Deniz uçakları ile planlanan uçuşlar
 • Pia + ile özel uçak ve jet kiralama ile rahat, konforlu ve vip hizmetlerimizin keyfini çıkartın...

  Özel Yat ve Tekne Kiralama

  Yat KiralamaÖzel anlarınızı daha özel yapmak istemez miydiniz? O halde en büyük tutkunuz olan denize daha da çok yaklaşın... Pia +'ın sizler için verdiği hizmetler arasında olan birçok özel yat, kiralık yatlar, kiralık tekneler, davet tekneleri gibi çok amaçlı ve tercihlerinize göre kullanabileceğiniz deniz araçlarını istediğiniz an kiralayarak bu deneyimi ve lüksü sonuna kadar yaşamaya hak kazanın.

  Villa Kiralama

  Villa KiralamaPia Turizm ekibi olarak, Pia+ segmentinde siz değerli müşterilerimize kendi beğenileriniz doğrultusunda, keyifli bir tatil geçireceğiniz kiralık villa ve apartları sunmaktan keyif duyuyoruz. Bugüne kadar vardığınız tatil keyfini dilediğiniz tatil beldesinde kendi evinizdeymiş gibi kiralık villanızda çıkarabilirsiniz.

  Bütün villalarımızda ihtiyacınız olan eşyalar eksiksiz olarak kullanımınıza sunulur. Size sadece rezervasyon tarihinizde ofisimize gelmek kalir. Yetkili personelimiz size villanıza kadar eşlik edecek ve bundan sonraki bütün ihtiyaçlarınızı gidermek icin sürekli yakınınızda olacaktır.