(0312) 447 04 47 | (0538) 608 78 78

Kültür Turları

Pia Turizm'in Karadeniz, Güneydoğu Anadolu, Kapadokya, Likya, Kilikya, Mardin, Doğu Anadolu, Ege-Akdeniz ve diğer tur seçenekleriyle size sadece gitmek istediğiniz bölgeyi seçin gerisini biz halledelim...

Kıbrıs Turları

Her mevsimde ayrı bir güzelliği olan Kıbrıs’a gitmek artık çok daha kolay. Kıbrıs Tatiliniz için en iyi otelleri seçerek, size en uygun ve en ekonomik uçak ulaşım hizmetlerini kapsayan Kıbrıs Turları sizi tarihiyle, deniziyle ve kaliteli otelleriyle büyüleyen Akdeniz’in İncisine, Kıbrıs Gezisine davet ediyor.

Yurtdışı Turları

Pia Turizm yurtdışı turlarıyla dünyanın popüler bölgelerini ulaşılır kılıyor. Kişi sayısına bakılmaksızın "kesin hareketli" olan; Paris, Roma, Amsterdam, Dubai ve Batum turları yılın nerdeyse tamamında sizlerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca; Orta Avrupa, Balkanlar, Barselona, Londra ve Klasik İtalya turları gibi birçok tur programı sizleri bekliyor.

Gemi Turları

Pia Turizm günümüzün en popüler seyahat konseptlerinden biri olan Gemi (Cruise) Turlarını siz değerli misafirleri ile Touristica markası altında buluşturuyor. Dünyanın dört bir yanına ulaşan lüks gemiler ile seyahat edin, tatiliniz bu su üstü otellerde konfor, kalite ve ihtişam içerisinde geçsin. Gelin bir de dünyayı denizden keşfedelim…!